Odpowiedzą za kradzież perfum i biżuterii

fot. KMP Biała Podlaska
Za kradzież markowych perfum oraz biżuterii o wartości niemal 2,7 tysiąca złotych odpowiedzą dwaj obywatele Białorusi w wieku 19- 26 lat. Do zdarzeń dochodziło w marcu i kwietniu bieżącego roku w jednej z drogerii na terenie Terespola. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O dalszym losie „amatorów cudzego mienia” zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Kryminalni z Terespola we współpracy z policjantami zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu bialskiej komendy ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o kradzież perfum oraz biżuterii o wartości niemal 2,7 tysiąca złotych. Do zdarzeń dochodziło w marcu i kwietniu bieżącego roku w jednej z drogerii na terenie Terespola i nie były one wcześniej zgłoszone na policję. W trakcie prowadzonych czynnści policjanci potwierdzili posiadane informacje.

Okazało się, że są to dwaj obywatele Białorusi w wieku 19-26 lat. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, natomiast mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białej Podlaskiej

kiedy
2021-11-14 17:00
miejsce
Państwowa Szkoła Wyższa, Biała...
wstęp biletowany